ROBE VALMEZ CUP 2018

Informace o turnaji

O turnaji
Datum konání 21.4.- 22.4.2018
Místo konání Valašské Meziříčí
Účastníci turnaje
Skupina A Bohemians Praha 1905, TJ Val. Meziříčí I., Domino Bratislava, FK Hodonín, Borac Čačak, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Ústí nad Labem
Skupina B AC Sparta Praha I., FC Baník Ostrava, MŠK Púchov, FC Stadlau, FC Slovan Liberec, TJ Val. Meziříčí II., MŠK Púchov černí
Skupina C SK Slavia Praha, 1.FC Slovácko, MŠK Fomat Martin, FK Viktoria Žižkov, Nogometna Akademija, FC Svratka Brno, FC Petržalka
Skupina D AC Sparta Praha II., FC FASTAV Zlín, FK Inter Bratislava, F. AC Wien, Legia Warszawa, FC Zbrojovka Brno, SFC Opava
Statistiky turnaje
Počet skupin 4
Počet týmů 28
Počet hráčů 382
Počet zápasů 84
Počet vstřelených gólů 71
Průměr gólů na zápas 0.85
Vítězové
Stupně vítězů 1. SK Slavia Praha
2. AC Sparta Praha I.
3. FK Inter Bratislava
Nejlepší střelci 3 - Daniel Rus (11) (AC Sparta Praha I.), Šurian (2) (MŠK Púchov černí), Rayan Benlalam (17) (SK Slavia Praha), Jakub Wójcik (11) (Legia Warszawa)
Nejlepší brankář 0 - FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Baník Ostrava, MŠK Púchov černí, SK Slavia Praha, FK Inter Bratislava

Tabulky

Klasická tabulka

Skupina A

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Sellier & Bellot Vlašim 2 2 0 0 3:0 6
2. Borac Čačak 3 2 0 1 2:2 6
3. Bohemians Praha 1905 3 1 1 1 3:3 4
4. TJ Val. Meziříčí I. 2 1 0 1 2:1 3
5. Domino Bratislava 3 1 0 2 3:5 3
6. FK Hodonín 3 0 2 1 3:4 2
7. FK Ústí nad Labem 2 0 1 1 1:2 1

Skupina B

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. AC Sparta Praha I. 3 2 1 0 7:1 7
2. MŠK Púchov černí 3 1 2 0 3:0 5
3. FC Baník Ostrava 2 1 1 0 1:0 4
4. MŠK Púchov 3 1 1 1 1:1 4
5. FC Stadlau 3 1 0 2 5:4 3
6. FC Slovan Liberec 2 0 1 1 1:4 1
7. TJ Val. Meziříčí II. 2 0 0 2 0:8 0

Skupina C

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Slavia Praha 3 3 0 0 10:0 9
2. 1.FC Slovácko 2 2 0 0 5:1 6
3. FC Svratka Brno 2 1 0 1 2:5 3
4. MŠK Fomat Martin 3 1 0 2 3:8 3
5. FK Viktoria Žižkov 3 1 0 2 3:4 3
6. Nogometna Akademija 3 1 0 2 1:3 3
7. FC Petržalka 2 0 0 2 0:3 0

Skupina D

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Inter Bratislava 3 2 1 0 2:0 7
2. Legia Warszawa 3 1 2 0 3:2 5
3. FC Zbrojovka Brno 2 1 1 0 2:1 4
4. SFC Opava 2 1 1 0 2:1 4
5. AC Sparta Praha II. 3 1 0 2 2:3 3
6. FC FASTAV Zlín 2 0 1 1 0:1 1
7. F. AC Wien 3 0 0 3 1:4 0

Křížová tabulka

Skupina A

  FC Sellier & Bellot Vlašim Borac Čačak Bohemians Praha 1905 TJ Val. Meziříčí I. Domino Bratislava FK Hodonín FK Ústí nad Labem Body Skóre Pořadí
FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0 1:0 : : : : 6 3:0 1.
Borac Čačak 0:2 : 1:0 : : 1:0 6 2:2 2.
Bohemians Praha 1905 0:1 : : 2:1 1:1 : 4 3:3 3.
TJ Val. Meziříčí I. : 0:1 : 2:0 : : 3 2:1 4.
Domino Bratislava : : 1:2 0:2 2:1 : 3 3:5 5.
FK Hodonín : : 1:1 : 1:2 1:1 2 3:4 6.
FK Ústí nad Labem : 0:1 : : : 1:1 1 1:2 7.

Skupina B

  AC Sparta Praha I. MŠK Púchov černí FC Baník Ostrava MŠK Púchov FC Stadlau FC Slovan Liberec TJ Val. Meziříčí II. Body Skóre Pořadí
AC Sparta Praha I. : : 0:0 3:0 4:1 : 7 7:1 1.
MŠK Púchov černí : 0:0 : : 0:0 3:0 5 3:0 2.
FC Baník Ostrava : 0:0 1:0 : : : 4 1:0 3.
MŠK Púchov 0:0 : 0:1 1:0 : : 4 1:1 4.
FC Stadlau 0:3 : : 0:1 : 5:0 3 5:4 5.
FC Slovan Liberec 1:4 0:0 : : : : 1 1:4 6.
TJ Val. Meziříčí II. : 0:3 : : 0:5 : 0 0:8 7.

Skupina C

  SK Slavia Praha 1.FC Slovácko FC Svratka Brno MŠK Fomat Martin FK Viktoria Žižkov Nogometna Akademija FC Petržalka Body Skóre Pořadí
SK Slavia Praha : 5:0 3:0 2:0 : : 9 10:0 1.
1.FC Slovácko : : 4:1 : 1:0 : 6 5:1 2.
FC Svratka Brno 0:5 : : : 2:0 : 3 2:5 3.
MŠK Fomat Martin 0:3 1:4 : 2:1 : : 3 3:8 4.
FK Viktoria Žižkov 0:2 : : 1:2 : 2:0 3 3:4 5.
Nogometna Akademija : 0:1 0:2 : : 1:0 3 1:3 6.
FC Petržalka : : : : 0:2 0:1 0 0:3 7.

Skupina D

  FK Inter Bratislava Legia Warszawa FC Zbrojovka Brno SFC Opava AC Sparta Praha II. FC FASTAV Zlín F. AC Wien Body Skóre Pořadí
FK Inter Bratislava : : : 1:0 0:0 1:0 7 2:0 1.
Legia Warszawa : 1:1 1:1 : 1:0 : 5 3:2 2.
FC Zbrojovka Brno : 1:1 : 1:0 : : 4 2:1 3.
SFC Opava : 1:1 : : : 1:0 4 2:1 4.
AC Sparta Praha II. 0:1 : 0:1 : : 2:1 3 2:3 5.
FC FASTAV Zlín 0:0 0:1 : : : : 1 0:1 6.
F. AC Wien 0:1 : : 0:1 1:2 : 0 1:4 7.

Hráči

Tým Střelci
AC Sparta Praha I. 3 - Daniel Rus (11), 2 - Filip Káža (7), 1 - Nicolas Piralič (4), 1 - Jakub Tošnar (14), 0 - Jakub Kerbach (22), 0 - Filip Princ (3), 0 - Václav Kožený (8), 0 - Vojtěch Novák (12), 0 - Jaroslav Vaněk (15), 0 - Arsen Vitarigov (18), 0 - Jakub Špírek (20)
MŠK Púchov černí 3 - Šurian (2), 0 - Minár (22), 0 - Nosál (4), 0 - Brezáni (5), 0 - Kutnár (11), 0 - Janček (15), 0 - Štefanec (16), 0 - Mitaš (17), 0 - Panáček (19)
SK Slavia Praha 3 - Rayan Benlalam (17), 2 - Štěpán Fiker (24), 1 - Šimon Blažek (9), 1 - Ondřej Kopecký (11), 1 - Eric Hunal (12), 1 - Jakub Lopatář (18), 1 - David Planka (21), 0 - David Tomas (1), 0 - Tomáš Jelínek (4), 0 - Daniel Toula (7), 0 - Matyáš Mervard (14)
Legia Warszawa 3 - Jakub Wójcik (11), 0 - Jan Sobczuk (1), 0 - Sebastian Wysocki (2), 0 - Piotr Kuc (3), 0 - Tomasz Walczak (4), 0 - Wiktor Puciłowski (5), 0 - Benek Piotrowski (6), 0 - Karol Haber (7), 0 - Michał Wojciechowski (8), 0 - Filip Składowski (9), 0 - Szymon Gaj (10), 0 - Oskar Lachowicz (12), 0 - Milan Bazler (13)
Domino Bratislava 2 - Martin Polniš (13), 1 - Max Tokoš (27), 0 - Matúš Karovič (1), 0 - Oskar Molnár (24), 0 - Lukáš Eliáš (4), 0 - Michal Šabo (10), 0 - Rado Čajági (99), 0 - Damian Detvan (17), 0 - Šimon Hudák (9), 0 - Martin Krátky (8), 0 - Ivan Kostolný (14), 0 - Braňo Kusyn (16), 0 - Anton Lorenc (6), 0 - Matúš Benčič (11), 0 - Lukáš Varga (18)
FC Zbrojovka Brno 2 - Tomáš Pantok (15), 0 - Tomáš Osvald (10), 0 - Pavel Kučera (8), 0 - Rostislav Veselý (20), 0 - Alex Mendel (19), 0 - Tomáš Srb (7), 0 - Jan Vychodil (1), 0 - Michal Mrkos (6), 0 - Tomáš Navrátil (3), 0 - Jakub Cupal (9), 0 - Martin Kovařík (4), 0 - Tomáš Kopr (11), 0 - Lukáš Málek (13), 0 - Erik Dirda (22), 0 - Tomáš Pelčák (5), 0 - Filip Hübel (12)
Bohemians Praha 1905 1 - Daniel Salač (16), 1 - Jakub Kulíšek (10), 1 - Štěpán Kefurt (2), 0 - Filip Vácha (31), 0 - Adam Dalecký (1), 0 - Jakub Ťoupal (18), 0 - Jakub Hausman (15), 0 - Oliver Mikuda (6), 0 - Lukáš Hrabák (14), 0 - Jakub Kratochvíl (22), 0 - Denis Studenyak (20), 0 - Radek Štola (21), 0 - Marek Svoboda (8), 0 - Denis Vokrouhlík (3)
TJ Val. Meziříčí I. 1 - Matěj Vaigl (10), 1 - Václav Zahradníček (11), 0 - Matyáš Svak (30), 0 - Tomáš Kurinec (4), 0 - Adam Radsetoulal (6), 0 - Radek Zahradník (8) , 0 - David Malíř (9), 0 - Bořek Koňařík (13), 0 - Petr Bumbala (16), 0 - Tomáš Zeman (17), 0 - Vojtěch Petřek (18), 0 - Richard Hanáček (19), 0 - Lukáš Kořístka (21)
FK Hodonín 1 - Marek Pelikán (8), 1 - Marián Vašíček (11), 1 - Sebastian Toman (21), 0 - Jakub Zavadil (1), 0 - Viktor Sikora (2), 0 - Josef Foltýn (4), 0 - Filip Kutarňa (7), 0 - Ondřej Charvát (9), 0 - Alex Trojan (10), 0 - Filip Zicháček (12), 0 - Patrik Škrovánek (18), 0 - Samuel Madák (19), 0 - Mikuláš Čapek (22), 0 - Dominik Trecha (24), 0 - Ondřej Mašina (26)
Borac Čačak 1 - Milovanovič Rastko (6), 1 - Miloševič Jovan (9), 0 - Stanič Filip (1), 0 - Vitakič Bojan (2), 0 - Derič Dorde (3), 0 - Čutovič Ilija (4), 0 - Dragičevič Nikola (5), 0 - Petrovič Dorde (7), 0 - Topalovič Nikola (8), 0 - Krasojevič Luka (10), 0 - Mojsilovič Bogdan (11), 0 - Bralovič Stefan (13), 0 - Ilič Ivan (14), 0 - Markovič Zlatko (15), 0 - Sindelič Viktor (16)
FC Sellier & Bellot Vlašim 1 - Pajk Lukáš (9), 1 - Nerad Antonín (10), 1 - Rytina Jan (11), 0 - Kameník Šimon (2), 0 - Zachoval Matěj (3), 0 - Fialová Zuzana (4), 0 - Budil David (5), 0 - Vaňkát Tomáš (7), 0 - Kuntoš Roman (6), 0 - Toula Petr (12), 0 - Slavata (8)
FK Ústí nad Labem 1 - Tomšík Jakub (5), 0 - Richter Jan (1), 0 - Beran Michal (9), 0 - Bzura Jonáš (10), 0 - Eisner Filip (8), 0 - Kincl Jakub (6), 0 - Kubín Petr (15), 0 - Kulhánek Matěj (14), 0 - Melichar Dominik (7), 0 - Mraček Miroslav (4), 0 - Novotný Vojta (3), 0 - Strach Jakub (13), 0 - Krásl Petr (2), 0 - Turek Jan (12), 0 - Zelingr Jakub (11)
FC Baník Ostrava 1 - Badošek Dalibor (8), 0 - Remiaš Jan (1), 0 - Sirotek Tomáš (2), 0 - Remiaš Jiří (3), 0 - Bjaček Adam (4), 0 - Bartek Matěj (5), 0 - Šebesta Jan (6), 0 - Imider Anwar (7), 0 - Golasowski Ondřej (9), 0 - Marenčák Richard (10), 0 - Galia Andre (12), 0 - Dulínek Adam (13)
MŠK Púchov 1 - Ernek Peter (7), 0 - Vavrík Juraj (1), 0 - Janíček Simon (3), 0 - Mišík Samuel (6), 0 - Jurík Gabriel (9), 0 - Solík Samuel (10), 0 - Jančiga Michal (12), 0 - Keznikl Adam (14), 0 - Čmelo Jakub (20), 0 - Krasňan (13)
FC Slovan Liberec 1 - Wiktor Karol Rogulski (19), 0 - Václav Trojan (1), 0 - Jindřich Třešňák (2), 0 - Filip Papoušek (3), 0 - Marek Studený (6), 0 - Radek Vitouš (7), 0 - Richard Zítko (8), 0 - Radek Poledne (9), 0 - Jan Fiala (10), 0 - Vojtěch Kůtek (11), 0 - Lukáš Ort (12), 0 - Kuba Zieniewicz (14), 0 - Toni Ludovic Makowský (15), 0 - Lukáš Negru (17), 0 - Albert Polák (18)
1.FC Slovácko 1 - Tibor Dunka (3), 1 - Tadeáš Kowalczyk (7), 1 - Adam Bureš (9), 1 - Filip Marek (11), 1 - Kristián Zelina (18), 0 - Matyáš Vystrčil (1), 0 - Tobiáš Huspenina (2), 0 - Samuel Straka (4), 0 - Lukáš Jamný (5), 0 - Šimon Kosíř (6), 0 - Jakub Daňhel (8), 0 - Adam Litoš (10), 0 - Tomáš Chramcov (12), 0 - Ondřej Mikač (15), 0 - Patrik Jakubowicz (19), 0 - Jan Šilc (26)
MŠK Fomat Martin 1 - HOMOLA Martin (11), 1 - DOLNÍK Ján (10), 1 - ONDRUŠ Matej (7), 0 - ZELIENKA Martin (20), 0 - NOGA Lukáš (2), 0 - PRAŽMA Matej (12), 0 - ŠVEHLA Kevin (18), 0 - URSÍNY Milan (9), 0 - BOTKA Dominik (17), 0 - FRANČÁK Dávid (6), 0 - VESELOVSKÝ Markus (1), 0 - LIPINSKÝ Šimon (3), 0 - OLBERT Tomáš (13), 0 - LUKÁŠIK Alan (19), 0 - ŠARLINA Miloslav (20)
FK Viktoria Žižkov 1 - Vondřich Lukáš (20), 1 - Kop Sebastian (8), 0 - Nepivoda Jaroslav (22), 0 - Vlček Patrik (2), 0 - Vančura Jakub (3), 0 - Vlček Adam (4), 0 - Pančev Kryštof (17), 0 - Sosna Marek (6), 0 - Rulf Adam (7), 0 - Rakušan Matyáš (13), 0 - Šmíd Jakub (1), 0 - Dome Samuel (11), 0 - Soběslav Petr (16), 0 - Olah Kevin (21)
Nogometna Akademija 1 - Niko Gomerčič (11), 0 - Roko Piljek (12), 0 - Oton Fadljevič (7), 0 - Dino Reščič (9), 0 - Tin Filipovič (10), 0 - Saša Ivan Švarbič (17), 0 - Tasha Filipovič (18), 0 - Luka Miličevič (20), 0 - Karlo Perič (21), 0 - Jakov Poljak (23), 0 - Leon Perič (70), 0 - Ivano Lazič (77)
FC Svratka Brno 1 - Ludwig Jiří (6), 1 - Toman Zdeněk (9), 0 - Štěpánek Michal (1), 0 - Choun Adam (2), 0 - Lenikus Jan (3), 0 - Čápek Marek (4), 0 - Švejda Daniel (5), 0 - Suchomel Richard (7), 0 - Korber Jan (8), 0 - Sznapka Filip (11), 0 - Franc Vojtěch (12), 0 - Olejár Dominik (13), 0 - Paynda Samír (14), 0 - Farský Nikola Oliver (15)
AC Sparta Praha II. 1 - Martin Cetll (9), 1 - Ferdinand Říha (16), 0 - Jakub Krátoška (1), 0 - Jakub Liška (2), 0 - Sebastian Diviš (5), 0 - Tomáš Kolský (6), 0 - Roman Horák (10), 0 - Patrik Uher (13), 0 - Leoš Prior (17), 0 - Patrick Slanina (19)
FK Inter Bratislava 1 - Matúš Ratica (4), 1 - Henrich Tóth (27), 0 - Marián Horváth (1), 0 - Július Jelínek (2), 0 - Tomáš Petrovaj (5), 0 - Jakub Olejár (6), 0 - Matej Krutek (7), 0 - Samuel Tondra (10), 0 - Matej Blahušiak (11), 0 - Martin Mikita © (15), 0 - Rodan Halász (18), 0 - Michal Bazelides (20), 0 - Vincent Grúber (30)
F. AC Wien 1 - Dragan Stanojevic (16), 0 - Noah Ciobanu (1), 0 - Andreas Hauser (2) , 0 - Hamza Bibic (4), 0 - Matteo Ibl (5), 0 - Lukas Lindner (6), 0 - Yasin Khawasik (7), 0 - Semih Yetim (9), 0 - Emre Avci (10), 0 - Patrick Schiller (11), 0 - Nemanja Sjencic (12), 0 - Oliver Schweizer (13), 0 - Lukas Halper (14)
SFC Opava 1 - Jan Ulrich (2), 1 - Richard Kovárník (10), 0 - Daniel Sukdol (1), 0 - Albert Vlašánek (4), 0 - Tomáš Nováček (5), 0 - Patrik Wehowský (8), 0 - Filip Kokeš (9), 0 - Martin Blažej (11), 0 - Bolek Dočkal (12), 0 - Dominik Stareček (14), 0 - Adam Sedláček (16), 0 - Adam Cileček (17), 0 - Dominik Malý (19), 0 - Lukáš Vyležík (22), 0 - Dan Bártek (23)
FC Stadlau 0 - Batista (7), 0 - Strouhal (16), 0 - Rusovic (13), 0 - Haas (5), 0 - Golner (8), 0 - Nakamura (11), 0 - Knezevic (12), 0 - Hasanovic (1), 0 - Viramo (4), 0 - Salmutter (6), 0 - Frank (9), 0 - Sabo (14)
TJ Val. Meziříčí II. 0 - Koleček Daniel (30), 0 - Hlaváč Zdeněk (2), 0 - Zetek Nikolas (3), 0 - Hruška Jaroslav (4), 0 - Vrána Robin (5), 0 - Furmánek Adam (6), 0 - Ondřej Matěj (7), 0 - Lejska Adam (8), 0 - Menšík Adam (9), 0 - Marek Ondřej (10), 0 - Kovář Ondřej (11), 0 - Sedlák Samuel (13), 0 - Pavlica Vojtěch (14), 0 - Zedek Vojtěch (15), 0 - Boháč Josef (17)
FC Petržalka 0 - Taraba Stanislav (18), 0 - Both Matúš (20), 0 - Maas Michal (5), 0 - Hriešik Hugo (2), 0 - Plunár Samuel (16), 0 - Roman Martin (13), 0 - Gula Marek (22), 0 - Vlna Matúš (17), 0 - Maas Matej (10), 0 - Žiga Nino (6), 0 - Kondela Pavol (14), 0 - Zentko Dominik (3), 0 - Pačesa Patrik (11), 0 - FÖldváry Filip (4), 0 - Trajter Marek (15), 0 - Schmidt Tomáš (7)
FC FASTAV Zlín 0 - HUSTÁK PETR (1), 0 - PUMPRLA MATĚJ (2), 0 - SLEZÁK ADAM (5), 0 - MICHALÍK MILAN (6), 0 - ANTOLÁK ADAM (7), 0 - KOJECKÝ JAKUB VLADIMÍR (8), 0 - FROLEK MARTIN (10), 0 - PRŮCHA ŠTĚPÁN (11), 0 - MARTINKO MATYÁŠ (13), 0 - NAVRÁTIL FILIP (14), 0 - MALENOVSKÝ MATYÁŠ (15), 0 - PETRUTA STANISLAV (16), 0 - MARCANÍK ŠTĚPÁN (17), 0 - JANUŠ JOSEF (18), 0 - JANEČEK DAVID (19), 0 - ČERVINKA JADYN (20), 0 - GRYGERA DAVID (21), 0 - MĚRKA MAREK (22, 0 - NAVRÁTIL ONDŘEJ (23), 0 - BRUŠTÍK BRONISLAV (24), 0 - KRESA VÍT (26), 0 - PODHAJSKÝ TOMÁŠ (30

Zápasy

Domácí   Hosté
Domino Bratislava 1 : 2 Bohemians Praha 1905
Martin Polniš (13)   1   1   Jakub Kulíšek (10)
1   Štěpán Kefurt (2)
MŠK Púchov 0 : 0 AC Sparta Praha I.
MŠK Fomat Martin 0 : 3 SK Slavia Praha
  1   Šimon Blažek (9)
1   Ondřej Kopecký (11)
1   Štěpán Fiker (24)
FK Inter Bratislava 1 : 0 AC Sparta Praha II.
Matúš Ratica (4)   1  
FC Petržalka 0 : 2 FK Viktoria Žižkov
  1   Vondřich Lukáš (20)
1   Kop Sebastian (8)
SFC Opava 1 : 0 F. AC Wien
Jan Ulrich (2)   1  
FK Ústí nad Labem 1 : 1 FK Hodonín
Tomšík Jakub (5)   1   1   Sebastian Toman (21)
TJ Val. Meziříčí II. 0 : 5 FC Stadlau
Borac Čačak 0 : 2 FC Sellier & Bellot Vlašim
  1   Nerad Antonín (10)
1   Rytina Jan (11)
MŠK Púchov černí 0 : 0 FC Slovan Liberec
Nogometna Akademija 0 : 2 FC Svratka Brno
  1   Ludwig Jiří (6)
1   Toman Zdeněk (9)
Legia Warszawa 1 : 1 FC Zbrojovka Brno
Jakub Wójcik (11)   1   1   Tomáš Pantok (15)
TJ Val. Meziříčí I. 2 : 0 Domino Bratislava
Matěj Vaigl (10)   1
Václav Zahradníček (11)   1
 
FC Baník Ostrava 1 : 0 MŠK Púchov
Badošek Dalibor (8)   1  
1.FC Slovácko 4 : 1 MŠK Fomat Martin
Tibor Dunka (3)   1
Adam Bureš (9)   1
Filip Marek (11)   1
Kristián Zelina (18)   1
  1   ONDRUŠ Matej (7)
FC FASTAV Zlín 0 : 0 FK Inter Bratislava
FK Hodonín 1 : 1 Bohemians Praha 1905
Marek Pelikán (8)   1   1   Daniel Salač (16)
FC Stadlau 0 : 3 AC Sparta Praha I.
  1   Nicolas Piralič (4)
1   Filip Káža (7)
1   Daniel Rus (11)
FK Viktoria Žižkov 0 : 2 SK Slavia Praha
  1   Rayan Benlalam (17)
1   Jakub Lopatář (18)
F. AC Wien 1 : 2 AC Sparta Praha II.
Dragan Stanojevic (16)   1   1   Martin Cetll (9)
1   Ferdinand Říha (16)
FK Ústí nad Labem 0 : 1 Borac Čačak
  1   Miloševič Jovan (9)
TJ Val. Meziříčí II. 0 : 3 MŠK Púchov černí
  3   Šurian (2)
FC Petržalka 0 : 1 Nogometna Akademija
  1   Niko Gomerčič (11)
SFC Opava 1 : 1 Legia Warszawa
Richard Kovárník (10)   1   1   Jakub Wójcik (11)
SK Slavia Praha 5 : 0 FC Svratka Brno
Eric Hunal (12)   1
Rayan Benlalam (17)   2
David Planka (21)   1
Štěpán Fiker (24)   1
 
AC Sparta Praha II. 0 : 1 FC Zbrojovka Brno
  1   Tomáš Pantok (15)
Bohemians Praha 1905 0 : 1 FC Sellier & Bellot Vlašim
  1   Pajk Lukáš (9)
AC Sparta Praha I. 4 : 1 FC Slovan Liberec
Filip Káža (7)   1
Daniel Rus (11)   2
Jakub Tošnar (14)   1
  1   Wiktor Karol Rogulski (19)
Nogometna Akademija 0 : 1 1.FC Slovácko
  1   Tadeáš Kowalczyk (7)
Legia Warszawa 1 : 0 FC FASTAV Zlín
Jakub Wójcik (11)   1  
Borac Čačak 1 : 0 TJ Val. Meziříčí I.
Milovanovič Rastko (6)   1  
MŠK Púchov černí 0 : 0 FC Baník Ostrava
Domino Bratislava 2 : 1 FK Hodonín
Max Tokoš (27)   1
Martin Polniš (13)   1
  1   Marián Vašíček (11)
MŠK Púchov 1 : 0 FC Stadlau
Ernek Peter (7)   1  
MŠK Fomat Martin 2 : 1 FK Viktoria Žižkov
HOMOLA Martin (11)   1
DOLNÍK Ján (10)   1
 
FK Inter Bratislava 1 : 0 F. AC Wien
Henrich Tóth (27)   1  
FC Petržalka : SK Slavia Praha
SFC Opava : AC Sparta Praha II.
FK Ústí nad Labem : Bohemians Praha 1905
TJ Val. Meziříčí II. : AC Sparta Praha I.
1.FC Slovácko : FC Svratka Brno
FC FASTAV Zlín : FC Zbrojovka Brno
TJ Val. Meziříčí I. : FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Baník Ostrava : FC Slovan Liberec
Nogometna Akademija : MŠK Fomat Martin
Legia Warszawa : FK Inter Bratislava
Borac Čačak : Domino Bratislava
MŠK Púchov černí : MŠK Púchov
FC Sellier & Bellot Vlašim : FK Hodonín
FC Slovan Liberec : FC Stadlau
FC Svratka Brno : FK Viktoria Žižkov
FC Zbrojovka Brno : F. AC Wien
MŠK Fomat Martin : FC Petržalka
FK Inter Bratislava : SFC Opava
Domino Bratislava : FK Ústí nad Labem
MŠK Púchov : TJ Val. Meziříčí II.
Bohemians Praha 1905 : TJ Val. Meziříčí I.
AC Sparta Praha I. : FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha : 1.FC Slovácko
AC Sparta Praha II. : FC FASTAV Zlín
FK Viktoria Žižkov : Nogometna Akademija
F. AC Wien : Legia Warszawa
FK Hodonín : Borac Čačak
FC Stadlau : MŠK Púchov černí
TJ Val. Meziříčí I. : FK Ústí nad Labem
FC Baník Ostrava : TJ Val. Meziříčí II.
1.FC Slovácko : FC Petržalka
FC FASTAV Zlín : SFC Opava
FC Svratka Brno : MŠK Fomat Martin
FC Zbrojovka Brno : FK Inter Bratislava
FC Sellier & Bellot Vlašim : Domino Bratislava
FC Slovan Liberec : MŠK Púchov
Bohemians Praha 1905 : Borac Čačak
AC Sparta Praha I. : MŠK Púchov černí
SK Slavia Praha : Nogometna Akademija
AC Sparta Praha II. : Legia Warszawa
FK Viktoria Žižkov : 1.FC Slovácko
F. AC Wien : FC FASTAV Zlín
FK Hodonín : TJ Val. Meziříčí I.
FC Stadlau : FC Baník Ostrava
FC Sellier & Bellot Vlašim : FK Ústí nad Labem
FC Slovan Liberec : TJ Val. Meziříčí II.
FC Svratka Brno : FC Petržalka
FC Zbrojovka Brno : SFC Opava