ROBE VALMEZ CUP 2018

Informace o turnaji

O turnaji
Datum konání 21.4. - 22.4. 2018
Místo konání Valašské Meziříčí
Účastníci turnaje
Skupina G SK Slavia Praha, Legia Warszawa, FC Slovan Liberec, TJ Val. Meziříčí I.
Skupina H FC Zbrojovka Brno, 1.FC Slovácko, Bohemians Praha 1905, MŠK Púchov červení
Skupina J FK Hodonín, FC FASTAV Zlín, FC Petržalka, TJ Val. Meziříčí II.
Skupina K MŠK Púchov černí, AC Sparta Praha II., FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov
Skupina L Nogometna Akademija, FC Stadlau, Domino Bratislava, F. AC Wien
Skupina E FC Sellier & Bellot Vlašim, AC Sparta Praha I., FC Svratka Brno, SFC Opava
Skupina F FC Baník Ostrava, Borac Čačak, FK Inter Bratislava, MŠK Fomat Martin
Statistiky turnaje
Počet skupin 7
Počet týmů 28
Počet hráčů 382
Počet zápasů 42
Počet vstřelených gólů 75
Průměr gólů na zápas 1.79
Vítězové
Stupně vítězů 1. AC Sparta Praha II.
2. FC Sellier & Bellot Vlašim
3. FC Petržalka
Nejlepší střelci 4 - Nerad Antonín (10) (FC Sellier & Bellot Vlašim)
3 - Jakub Kratochvíl (22) (Bohemians Praha 1905), FROLEK MARTIN (10) (FC FASTAV Zlín), Vlna Matúš (17) (FC Petržalka), Patrick Slanina (19) (AC Sparta Praha II.)
Nejlepší brankář 0 - Legia Warszawa, FC Zbrojovka Brno, FK Hodonín, AC Sparta Praha II., FC Sellier & Bellot Vlašim

Tabulky

Klasická tabulka

Skupina G

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Slavia Praha 3 2 0 1 5:1 6
2. Legia Warszawa 3 1 2 0 1:0 5
3. FC Slovan Liberec 3 1 1 1 2:3 4
4. TJ Val. Meziříčí I. 3 0 1 2 1:5 1

Skupina H

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Zbrojovka Brno 3 2 1 0 2:0 7
2. Bohemians Praha 1905 3 1 2 0 4:1 5
3. MŠK Púchov červení 3 1 0 2 2:5 3
4. 1.FC Slovácko 3 0 1 2 2:4 1

Skupina J

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Petržalka 3 2 1 0 6:2 7
2. FK Hodonín 3 1 2 0 4:0 5
3. FC FASTAV Zlín 3 1 1 1 7:2 4
4. TJ Val. Meziříčí II. 3 0 0 3 1:14 0

Skupina K

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. AC Sparta Praha II. 3 3 0 0 7:0 9
2. MŠK Púchov černí 3 0 2 1 1:5 2
3. FK Viktoria Žižkov 2 0 1 1 1:2 1
4. FK Ústí nad Labem 2 0 1 1 0:2 1

Skupina L

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Stadlau 3 2 1 0 5:1 7
2. F. AC Wien 2 1 0 1 5:3 3
3. Domino Bratislava 2 1 0 1 1:2 3
4. Nogometna Akademija 3 0 1 2 0:5 1

Skupina E

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Sellier & Bellot Vlašim 3 3 0 0 5:0 9
2. AC Sparta Praha I. 3 2 0 1 2:1 6
3. SFC Opava 3 1 0 2 2:2 3
4. FC Svratka Brno 3 0 0 3 0:6 0

Skupina F

Pozice Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Baník Ostrava 3 1 2 0 2:1 5
2. MŠK Fomat Martin 3 1 1 1 3:3 4
3. FK Inter Bratislava 3 1 1 1 2:1 4
4. Borac Čačak 3 1 0 2 2:4 3

Křížová tabulka

Skupina G

  SK Slavia Praha Legia Warszawa FC Slovan Liberec TJ Val. Meziříčí I. Body Skóre Pořadí
SK Slavia Praha 0:1 2:0 3:0 6 5:1 1.
Legia Warszawa 1:0 0:0 0:0 5 1:0 2.
FC Slovan Liberec 0:2 0:0 2:1 4 2:3 3.
TJ Val. Meziříčí I. 0:3 0:0 1:2 1 1:5 4.

Skupina H

  FC Zbrojovka Brno Bohemians Praha 1905 MŠK Púchov červení 1.FC Slovácko Body Skóre Pořadí
FC Zbrojovka Brno 0:0 1:0 1:0 7 2:0 1.
Bohemians Praha 1905 0:0 3:0 1:1 5 4:1 2.
MŠK Púchov červení 0:1 0:3 2:1 3 2:5 3.
1.FC Slovácko 0:1 1:1 1:2 1 2:4 4.

Skupina J

  FC Petržalka FK Hodonín FC FASTAV Zlín TJ Val. Meziříčí II. Body Skóre Pořadí
FC Petržalka 0:0 2:1 4:1 7 6:2 1.
FK Hodonín 0:0 0:0 4:0 5 4:0 2.
FC FASTAV Zlín 1:2 0:0 6:0 4 7:2 3.
TJ Val. Meziříčí II. 1:4 0:4 0:6 0 1:14 4.

Skupina K

  AC Sparta Praha II. MŠK Púchov černí FK Viktoria Žižkov FK Ústí nad Labem Body Skóre Pořadí
AC Sparta Praha II. 4:0 1:0 2:0 9 7:0 1.
MŠK Púchov černí 0:4 1:1 0:0 2 1:5 2.
FK Viktoria Žižkov 0:1 1:1 : 1 1:2 3.
FK Ústí nad Labem 0:2 0:0 : 1 0:2 4.

Skupina L

  FC Stadlau F. AC Wien Domino Bratislava Nogometna Akademija Body Skóre Pořadí
FC Stadlau 3:1 2:0 0:0 7 5:1 1.
F. AC Wien 1:3 : 4:0 3 5:3 2.
Domino Bratislava 0:2 : 1:0 3 1:2 3.
Nogometna Akademija 0:0 0:4 0:1 1 0:5 4.

Skupina E

  FC Sellier & Bellot Vlašim AC Sparta Praha I. SFC Opava FC Svratka Brno Body Skóre Pořadí
FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 1:0 3:0 9 5:0 1.
AC Sparta Praha I. 0:1 1:0 1:0 6 2:1 2.
SFC Opava 0:1 0:1 2:0 3 2:2 3.
FC Svratka Brno 0:3 0:1 0:2 0 0:6 4.

Skupina F

  FC Baník Ostrava MŠK Fomat Martin FK Inter Bratislava Borac Čačak Body Skóre Pořadí
FC Baník Ostrava 1:1 0:0 1:0 5 2:1 1.
MŠK Fomat Martin 1:1 1:0 1:2 4 3:3 2.
FK Inter Bratislava 0:0 0:1 2:0 4 2:1 3.
Borac Čačak 0:1 2:1 0:2 3 2:4 4.

Hráči

Tým Střelci
FC Sellier & Bellot Vlašim 4 - Nerad Antonín (10), 1 - Rytina Jan (11), 0 - Kameník Šimon (2), 0 - Zachoval Matěj (3), 0 - Fialová Zuzana (4), 0 - Budil David (5), 0 - Vaňkát Tomáš (7), 0 - Kuntoš Roman (6), 0 - Pajk Lukáš (9), 0 - Toula Petr (12), 0 - Slavata (8)
Bohemians Praha 1905 3 - Jakub Kratochvíl (22), 1 - Daniel Salač (16), 0 - Filip Vácha (31), 0 - Adam Dalecký (1), 0 - Jakub Ťoupal (18), 0 - Jakub Hausman (15), 0 - Oliver Mikuda (6), 0 - Lukáš Hrabák (14), 0 - Denis Studenyak (20), 0 - Radek Štola (21), 0 - Marek Svoboda (8), 0 - Denis Vokrouhlík (3), 0 - Jakub Kulíšek (10), 0 - Štěpán Kefurt (2)
FC FASTAV Zlín 3 - FROLEK MARTIN (10), 2 - PRŮCHA ŠTĚPÁN (11), 1 - NAVRÁTIL FILIP (14), 1 - ČERVINKA JADYN (20), 0 - HUSTÁK PETR (1), 0 - PUMPRLA MATĚJ (2), 0 - SLEZÁK ADAM (5), 0 - MICHALÍK MILAN (6), 0 - ANTOLÁK ADAM (7), 0 - KOJECKÝ JAKUB VLADIMÍR (8), 0 - MARTINKO MATYÁŠ (13), 0 - MALENOVSKÝ MATYÁŠ (15), 0 - PETRUTA STANISLAV (16), 0 - MARCANÍK ŠTĚPÁN (17), 0 - JANUŠ JOSEF (18), 0 - JANEČEK DAVID (19), 0 - GRYGERA DAVID (21), 0 - MĚRKA MAREK (22, 0 - NAVRÁTIL ONDŘEJ (23), 0 - BRUŠTÍK BRONISLAV (24), 0 - KRESA VÍT (26), 0 - PODHAJSKÝ TOMÁŠ (30
FC Petržalka 3 - Vlna Matúš (17), 1 - Roman Martin (13), 1 - Zentko Dominik (3), 1 - Trajter Marek (15), 0 - Taraba Stanislav (18), 0 - Both Matúš (20), 0 - Maas Michal (5), 0 - Hriešik Hugo (2), 0 - Plunár Samuel (16), 0 - Gula Marek (22), 0 - Maas Matej (10), 0 - Žiga Nino (6), 0 - Kondela Pavol (14), 0 - Pačesa Patrik (11), 0 - FÖldváry Filip (4), 0 - Schmidt Tomáš (7)
AC Sparta Praha II. 3 - Patrick Slanina (19), 1 - Sebastian Diviš (5), 1 - Martin Cetll (9), 1 - Roman Horák (10), 1 - Ferdinand Říha (16), 0 - Jakub Krátoška (1), 0 - Jakub Liška (2), 0 - Tomáš Kolský (6), 0 - Patrik Uher (13), 0 - Leoš Prior (17)
FC Slovan Liberec 2 - Toni Ludovic Makowský (15), 0 - Václav Trojan (1), 0 - Jindřich Třešňák (2), 0 - Filip Papoušek (3), 0 - Marek Studený (6), 0 - Radek Vitouš (7), 0 - Richard Zítko (8), 0 - Radek Poledne (9), 0 - Jan Fiala (10), 0 - Vojtěch Kůtek (11), 0 - Lukáš Ort (12), 0 - Kuba Zieniewicz (14), 0 - Lukáš Negru (17), 0 - Albert Polák (18), 0 - Wiktor Karol Rogulski (19)
FK Hodonín 2 - Alex Trojan (10), 1 - Marek Pelikán (8), 1 - Marián Vašíček (11), 0 - Jakub Zavadil (1), 0 - Viktor Sikora (2), 0 - Josef Foltýn (4), 0 - Filip Kutarňa (7), 0 - Ondřej Charvát (9), 0 - Filip Zicháček (12), 0 - Patrik Škrovánek (18), 0 - Samuel Madák (19), 0 - Sebastian Toman (21), 0 - Mikuláš Čapek (22), 0 - Dominik Trecha (24), 0 - Ondřej Mašina (26)
FC Stadlau 2 - Sabo (14), 1 - Knezevic (12), 1 - Salmutter (6), 1 - Frank (9), 0 - Batista (7), 0 - Strouhal (16), 0 - Rusovic (13), 0 - Haas (5), 0 - Golner (8), 0 - Nakamura (11), 0 - Hasanovic (1), 0 - Viramo (4)
F. AC Wien 2 - Yasin Khawasik (7), 2 - Lukas Halper (14), 1 - Emre Avci (10), 0 - Noah Ciobanu (1), 0 - Andreas Hauser (2) , 0 - Hamza Bibic (4), 0 - Matteo Ibl (5), 0 - Lukas Lindner (6), 0 - Semih Yetim (9), 0 - Patrick Schiller (11), 0 - Nemanja Sjencic (12), 0 - Oliver Schweizer (13), 0 - Dragan Stanojevic (16)
Borac Čačak 2 - Petrovič Dorde (7), 0 - Stanič Filip (1), 0 - Vitakič Bojan (2), 0 - Derič Dorde (3), 0 - Čutovič Ilija (4), 0 - Dragičevič Nikola (5), 0 - Milovanovič Rastko (6), 0 - Topalovič Nikola (8), 0 - Miloševič Jovan (9), 0 - Krasojevič Luka (10), 0 - Mojsilovič Bogdan (11), 0 - Bralovič Stefan (13), 0 - Ilič Ivan (14), 0 - Markovič Zlatko (15), 0 - Sindelič Viktor (16)
MŠK Fomat Martin 2 - BOTKA Dominik (17), 1 - HOMOLA Martin (11), 0 - ZELIENKA Martin (20), 0 - NOGA Lukáš (2), 0 - PRAŽMA Matej (12), 0 - ŠVEHLA Kevin (18), 0 - URSÍNY Milan (9), 0 - FRANČÁK Dávid (6), 0 - DOLNÍK Ján (10), 0 - VESELOVSKÝ Markus (1), 0 - LIPINSKÝ Šimon (3), 0 - ONDRUŠ Matej (7), 0 - OLBERT Tomáš (13), 0 - LUKÁŠIK Alan (19), 0 - ŠARLINA Miloslav (20)
SK Slavia Praha 1 - Tomáš Jelínek (4), 1 - Eric Hunal (12), 1 - Rayan Benlalam (17), 1 - David Planka (21), 1 - Štěpán Fiker (24), 0 - David Tomas (1), 0 - Daniel Toula (7), 0 - Šimon Blažek (9), 0 - Ondřej Kopecký (11), 0 - Matyáš Mervard (14), 0 - Jakub Lopatář (18)
Legia Warszawa 1 - Karol Haber (7), 0 - Jan Sobczuk (1), 0 - Sebastian Wysocki (2), 0 - Piotr Kuc (3), 0 - Tomasz Walczak (4), 0 - Wiktor Puciłowski (5), 0 - Benek Piotrowski (6), 0 - Michał Wojciechowski (8), 0 - Filip Składowski (9), 0 - Szymon Gaj (10), 0 - Jakub Wójcik (11), 0 - Oskar Lachowicz (12), 0 - Milan Bazler (13)
TJ Val. Meziříčí I. 1 - Matěj Vaigl (10), 0 - Matyáš Svak (30), 0 - Tomáš Kurinec (4), 0 - Adam Radsetoulal (6), 0 - Radek Zahradník (8) , 0 - David Malíř (9), 0 - Václav Zahradníček (11), 0 - Bořek Koňařík (13), 0 - Petr Bumbala (16), 0 - Tomáš Zeman (17), 0 - Vojtěch Petřek (18), 0 - Richard Hanáček (19), 0 - Lukáš Kořístka (21)
FC Zbrojovka Brno 1 - Tomáš Pantok (15), 1 - Erik Dirda (22), 0 - Tomáš Osvald (10), 0 - Pavel Kučera (8), 0 - Rostislav Veselý (20), 0 - Alex Mendel (19), 0 - Tomáš Srb (7), 0 - Jan Vychodil (1), 0 - Michal Mrkos (6), 0 - Tomáš Navrátil (3), 0 - Jakub Cupal (9), 0 - Martin Kovařík (4), 0 - Tomáš Kopr (11), 0 - Lukáš Málek (13), 0 - Tomáš Pelčák (5), 0 - Filip Hübel (12)
1.FC Slovácko 1 - Tadeáš Kowalczyk (7), 1 - Kristián Zelina (18), 0 - Matyáš Vystrčil (1), 0 - Tobiáš Huspenina (2), 0 - Tibor Dunka (3), 0 - Samuel Straka (4), 0 - Lukáš Jamný (5), 0 - Šimon Kosíř (6), 0 - Jakub Daňhel (8), 0 - Adam Bureš (9), 0 - Adam Litoš (10), 0 - Filip Marek (11), 0 - Tomáš Chramcov (12), 0 - Ondřej Mikač (15), 0 - Patrik Jakubowicz (19), 0 - Jan Šilc (26)
MŠK Púchov červení 1 - Jančiga Michal (12), 1 - Krasňan (13), 0 - Vavrík Juraj (1), 0 - Janíček Simon (3), 0 - Mišík Samuel (6), 0 - Ernek Peter (7), 0 - Jurík Gabriel (9), 0 - Solík Samuel (10), 0 - Keznikl Adam (14), 0 - Čmelo Jakub (20)
TJ Val. Meziříčí II. 1 - Ondřej Matěj (7), 0 - Koleček Daniel (30), 0 - Hlaváč Zdeněk (2), 0 - Zetek Nikolas (3), 0 - Hruška Jaroslav (4), 0 - Vrána Robin (5), 0 - Furmánek Adam (6), 0 - Lejska Adam (8), 0 - Menšík Adam (9), 0 - Marek Ondřej (10), 0 - Kovář Ondřej (11), 0 - Sedlák Samuel (13), 0 - Pavlica Vojtěch (14), 0 - Zedek Vojtěch (15), 0 - Boháč Josef (17)
MŠK Púchov černí 1 - Janček (15), 0 - Minár (22), 0 - Šurian (2), 0 - Nosál (4), 0 - Brezáni (5), 0 - Kutnár (11), 0 - Štefanec (16), 0 - Mitaš (17), 0 - Panáček (19)
FK Viktoria Žižkov 1 - Pančev Kryštof (17), 0 - Nepivoda Jaroslav (22), 0 - Vondřich Lukáš (20), 0 - Vlček Patrik (2), 0 - Vančura Jakub (3), 0 - Vlček Adam (4), 0 - Sosna Marek (6), 0 - Rulf Adam (7), 0 - Kop Sebastian (8), 0 - Rakušan Matyáš (13), 0 - Šmíd Jakub (1), 0 - Dome Samuel (11), 0 - Soběslav Petr (16), 0 - Olah Kevin (21)
Domino Bratislava 1 - Martin Krátky (8), 0 - Matúš Karovič (1), 0 - Oskar Molnár (24), 0 - Lukáš Eliáš (4), 0 - Michal Šabo (10), 0 - Rado Čajági (99), 0 - Damian Detvan (17), 0 - Šimon Hudák (9), 0 - Ivan Kostolný (14), 0 - Braňo Kusyn (16), 0 - Anton Lorenc (6), 0 - Matúš Benčič (11), 0 - Max Tokoš (27), 0 - Lukáš Varga (18), 0 - Martin Polniš (13)
AC Sparta Praha I. 1 - Jaroslav Vaněk (15), 1 - Arsen Vitarigov (18), 0 - Jakub Kerbach (22), 0 - Filip Princ (3), 0 - Nicolas Piralič (4), 0 - Filip Káža (7), 0 - Václav Kožený (8), 0 - Daniel Rus (11), 0 - Vojtěch Novák (12), 0 - Jakub Tošnar (14), 0 - Jakub Špírek (20)
SFC Opava 1 - Richard Kovárník (10), 1 - Bolek Dočkal (12), 0 - Daniel Sukdol (1), 0 - Jan Ulrich (2), 0 - Albert Vlašánek (4), 0 - Tomáš Nováček (5), 0 - Patrik Wehowský (8), 0 - Filip Kokeš (9), 0 - Martin Blažej (11), 0 - Dominik Stareček (14), 0 - Adam Sedláček (16), 0 - Adam Cileček (17), 0 - Dominik Malý (19), 0 - Lukáš Vyležík (22), 0 - Dan Bártek (23)
FC Baník Ostrava 1 - Imider Anwar (7), 1 - Marenčák Richard (10), 0 - Remiaš Jan (1), 0 - Sirotek Tomáš (2), 0 - Remiaš Jiří (3), 0 - Bjaček Adam (4), 0 - Bartek Matěj (5), 0 - Šebesta Jan (6), 0 - Badošek Dalibor (8), 0 - Golasowski Ondřej (9), 0 - Galia Andre (12), 0 - Dulínek Adam (13)
FK Inter Bratislava 1 - Michal Bazelides (20), 1 - Henrich Tóth (27), 0 - Marián Horváth (1), 0 - Július Jelínek (2), 0 - Matúš Ratica (4), 0 - Tomáš Petrovaj (5), 0 - Jakub Olejár (6), 0 - Matej Krutek (7), 0 - Samuel Tondra (10), 0 - Matej Blahušiak (11), 0 - Martin Mikita © (15), 0 - Rodan Halász (18), 0 - Vincent Grúber (30)
FK Ústí nad Labem 0 - Richter Jan (1), 0 - Beran Michal (9), 0 - Bzura Jonáš (10), 0 - Eisner Filip (8), 0 - Kincl Jakub (6), 0 - Kubín Petr (15), 0 - Kulhánek Matěj (14), 0 - Melichar Dominik (7), 0 - Mraček Miroslav (4), 0 - Novotný Vojta (3), 0 - Strach Jakub (13), 0 - Krásl Petr (2), 0 - Tomšík Jakub (5), 0 - Turek Jan (12), 0 - Zelingr Jakub (11)
Nogometna Akademija 0 - Roko Piljek (12), 0 - Oton Fadljevič (7), 0 - Dino Reščič (9), 0 - Tin Filipovič (10), 0 - Niko Gomerčič (11), 0 - Saša Ivan Švarbič (17), 0 - Tasha Filipovič (18), 0 - Luka Miličevič (20), 0 - Karlo Perič (21), 0 - Jakov Poljak (23), 0 - Leon Perič (70), 0 - Ivano Lazič (77)
FC Svratka Brno 0 - Štěpánek Michal (1), 0 - Choun Adam (2), 0 - Lenikus Jan (3), 0 - Čápek Marek (4), 0 - Švejda Daniel (5), 0 - Ludwig Jiří (6), 0 - Suchomel Richard (7), 0 - Korber Jan (8), 0 - Toman Zdeněk (9), 0 - Sznapka Filip (11), 0 - Franc Vojtěch (12), 0 - Olejár Dominik (13), 0 - Paynda Samír (14), 0 - Farský Nikola Oliver (15)

Zápasy

Domácí   Hosté
FC Sellier & Bellot Vlašim 1 : 0 SFC Opava
Nerad Antonín (10)   1  
FC Baník Ostrava 1 : 1 MŠK Fomat Martin
Imider Anwar (7)   1   1   BOTKA Dominik (17)
SK Slavia Praha 3 : 0 TJ Val. Meziříčí I.
Tomáš Jelínek (4)   1
Rayan Benlalam (17)   1
David Planka (21)   1
 
FC Zbrojovka Brno 1 : 0 MŠK Púchov červení
Tomáš Pantok (15)   1  
FK Hodonín 4 : 0 TJ Val. Meziříčí II.
Marek Pelikán (8)   1
Alex Trojan (10)   2
Marián Vašíček (11)   1
 
MŠK Púchov černí 1 : 1 FK Viktoria Žižkov
Janček (15)   1   1   Pančev Kryštof (17)
Nogometna Akademija 0 : 4 F. AC Wien
  2   Yasin Khawasik (7)
1   Emre Avci (10)
1   Lukas Halper (14)
AC Sparta Praha I. 1 : 0 FC Svratka Brno
Arsen Vitarigov (18)   1  
Borac Čačak 0 : 2 FK Inter Bratislava
  1   Michal Bazelides (20)
1   Henrich Tóth (27)
Legia Warszawa 0 : 0 FC Slovan Liberec
1.FC Slovácko 1 : 1 Bohemians Praha 1905
Kristián Zelina (18)   1   1   Jakub Kratochvíl (22)
FC FASTAV Zlín 1 : 2 FC Petržalka
PRŮCHA ŠTĚPÁN (11)   1   1   Vlna Matúš (17)
1   Zentko Dominik (3)
FC Baník Ostrava 0 : 0 FK Inter Bratislava
FC Stadlau 2 : 0 Domino Bratislava
Sabo (14)   2  
FC Sellier & Bellot Vlašim 3 : 0 FC Svratka Brno
Nerad Antonín (10)   2
Rytina Jan (11)   1
 
AC Sparta Praha II. 2 : 0 FK Ústí nad Labem
Roman Horák (10)   1
Patrick Slanina (19)   1
 
SK Slavia Praha 2 : 0 FC Slovan Liberec
Eric Hunal (12)   1
Štěpán Fiker (24)   1
 
FC Zbrojovka Brno 0 : 0 Bohemians Praha 1905
FK Hodonín 0 : 0 FC Petržalka
MŠK Púchov černí 0 : 0 FK Ústí nad Labem
Nogometna Akademija 0 : 1 Domino Bratislava
  1   Martin Krátky (8)
AC Sparta Praha I. 1 : 0 SFC Opava
Jaroslav Vaněk (15)   1  
Borac Čačak 2 : 1 MŠK Fomat Martin
Petrovič Dorde (7)   2   1   HOMOLA Martin (11)
Legia Warszawa 0 : 0 TJ Val. Meziříčí I.
1.FC Slovácko 1 : 2 MŠK Púchov červení
Tadeáš Kowalczyk (7)   1   1   Jančiga Michal (12)
1   Krasňan (13)
FC FASTAV Zlín 6 : 0 TJ Val. Meziříčí II.
FROLEK MARTIN (10)   3
PRŮCHA ŠTĚPÁN (11)   1
NAVRÁTIL FILIP (14)   1
ČERVINKA JADYN (20)   1
 
AC Sparta Praha II. 1 : 0 FK Viktoria Žižkov
Sebastian Diviš (5)   1  
FC Stadlau 3 : 1 F. AC Wien
Knezevic (12)   1
Salmutter (6)   1
Frank (9)   1
  1   Lukas Halper (14)
FC Zbrojovka Brno 1 : 0 1.FC Slovácko
Erik Dirda (22)   1  
FC Baník Ostrava 1 : 0 Borac Čačak
Marenčák Richard (10)   1  
SK Slavia Praha 0 : 1 Legia Warszawa
  1   Karol Haber (7)
FC Sellier & Bellot Vlašim 1 : 0 AC Sparta Praha I.
Nerad Antonín (10)   1  
FK Hodonín 0 : 0 FC FASTAV Zlín
MŠK Púchov černí 0 : 4 AC Sparta Praha II.
  1   Martin Cetll (9)
1   Ferdinand Říha (16)
2   Patrick Slanina (19)
Nogometna Akademija 0 : 0 FC Stadlau
FC Svratka Brno 0 : 2 SFC Opava
  1   Richard Kovárník (10)
1   Bolek Dočkal (12)
FK Inter Bratislava 0 : 1 MŠK Fomat Martin
  1   BOTKA Dominik (17)
FC Slovan Liberec 2 : 1 TJ Val. Meziříčí I.
Toni Ludovic Makowský (15)   2   1   Matěj Vaigl (10)
Bohemians Praha 1905 3 : 0 MŠK Púchov červení
Daniel Salač (16)   1
Jakub Kratochvíl (22)   2
 
FC Petržalka 4 : 1 TJ Val. Meziříčí II.
Roman Martin (13)   1
Vlna Matúš (17)   2
Trajter Marek (15)   1
  1   Ondřej Matěj (7)
FK Ústí nad Labem : FK Viktoria Žižkov
Domino Bratislava : F. AC Wien