ROBE VALMEZ CUP 2024
27 - 28. 7. 2024 Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Vlajka Černé Hory Chorvatská vlajka

27 - 28. 7. 2024
Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Rakouská vlajka Chorvatská vlajka

Ročník 2016

Valmez Cup 2016 je za námi

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY TURNAJE VALMEZ CUP 2016 ZDE.

Poděkování trenérům a fanouškům

O víkendu se odehrály krásné boje o kulatý nesmysl, který máme všichni tak rádi.

Doufáme, že jste strávili víkend v srdci Valašska příjemně a odnášíte si se svými týmy zejména pěkné zážitky, jak jste se za krásného počasí ještě více spřátelili nebo poznali a že pobyt u nás Vašim týmům pomohl v dalším fotbalovém i lidském růstu.

Snažili jsme se o to nejen přípravou hřišť a hracího harmonogramu, ale také organizací slavnostního nástupu, volným vstupem na bazén, tombolou, skákacími hrady, večerním programem i slavnostním ukončením za přítomnosti reprezentačního trenéra Pavla Vrby.

Děkuji Vám, trenérům, za neskutečnou podporu při kritickém nedělním ránu, kdy jsme museli kompletně překopat herní systém skupiny o 17-26.místo, když vypadly týmy Vlašimi a Zabrze díky střevním virózám. Poznal jsem spoustu trenérů-lidí, kteří nám vyšli vstříc a jen díky jejich pochopení jsme mohli zajistit hladký průběh turnaje s plánovanou dobou ukončení. Navíc provedené změny znamenaly vyšší počet odehraných minut pro týmy ze skupiny o 17-26.místo.

Děkujeme také všem fanouškům, kteří si našli cestu na náš stadion, a vytvořili hráčům skvělou atmosféru během celého turnaje.
Registrujeme také výborné ohlasy fanoušků, kteří využili možnosti sledovat turnaj díky živým přenosům.

Na webu jsou již umístěny kompletní výsledky turnaje a ještě je doplníme o fotogalerie z celého turnaje.

Celý turnaj připravoval tým obětavých rodičů a jde tudíž o amatérský počin lidí, kteří mají další zaměstnání a všechnu práci pro děti dělají ve svém volném čase, který nevěnují práci, domácnosti nebo zbylým členům rodiny :-). Za to je obdivuji a i přes chyby se jim klaním.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám u nás líbilo a co byste pro příští turnaj doporučili zlepšit.
Vaše reference rádi umístíme na naše stránky, abychom přilákali na náš turnaj další kvalitní sponzory a osobnosti a zajistili Vám nezapomenutelný pobyt v srdci Valašska.

Děkujeme.

Ondra Koňařík
ředitel turnaje

Reportáž z turnaje Regionální televize CZ

https://www.youtube.com/watch?v=Dq4keAc-cxA

Rozhovor s trenérem české fotbalové reprezentace Pavlem Vrbou

Jaké jsou ambice národního týmu na letošním mistrovství Evropy a jak byl spokojen s úrovní meziříčského turnaje VALMEZ CUP 2016 odpovídal Regionální televizi CZ Pavel Vrba.

https://www.youtube.com/watch?v=N20y4xpsi9Y

Reference

Dobry den,

Veľmi kvalitný turnaj s medzinárodnou účasťou na vysokej úrovni. Na Valmez Cupe sa stretli najlepšie a najznámejšie družstva z Čiech, Poľska a Slovenska doplnené o ďalšie možno menej známe, no pre svoju prácu s mládežou môžme konštatovať, že veľmi kvalitné tímy.

Účasťou družstiev, organizáciou turnaja, športovým areálom a sprievodnými akciami tento turnaj predčí mnoho ďalších turnajov konaných v Strednej Európe. Za náš klub MŠK FOMAT Martin odporúčam každému, kto fandí futbalu, aby ho navštívil...

S pozdravom

PERŽEĽ Peter

tréner U11 MŠK FOMAT Martin


Ahoj Ondro - vlastně zdravím celý realizační tým VALMEZ CUP 2016,

shodli jsme se s mým kolegou a našimi fanoušky, že byl tentokrát turnaj ještě o kousek lepší, než v minulém roce. Super obsazený, velmi kvalitními týmy z celé ČR a zahraničí. Organizace byla opět na jedničku a už se těšíme na příští rok, protože Váš turnaj má v našem kalendáři vždy jasně dané místo - jste prostě vždy v základu. Ještě jednou Vám všem velké díky.

Ing. Petr Soběslav

Viktorka Žižkov 2005


Ahoj,

chcem sa aj touto cestou ešte raz poďakovať za výborný turnaj a možnosť na ňom štartovať. Prostredie mesta a areál štadióna je veľmi pekný, podmienky na turnaj boli na najvyššej úrovni. Harmonogram bol dodržaní presne, bez zbytočných prestojov. To pri takom množstve zápasov je veľmi náročné, ale Vy ste to zvládli na jedničku s hviezdičkou. To sa mi veľmi páčilo. Mal si to so svojim organizačným tímom pripravené fantasticky. Dokázali ste reagovať na každú vzniknutú situáciu. Skvelá práca!!! Chválim všetkých kto Ti pomohol pri organizácii tohto skvelého turnaja. Boli ste všetci super. Rodičia Ti zvládli všetko okolo bufetov, všetko klapalo na 110%. Vybavil si aj skvelé počasie. Podmienky na zápasy boli výborné, rovnako aj obsadenie turnaja. S ubytovaním a stravovaním sme boli nadmieru spokojný!!! Jedlo bolo fakt súper, či to boli raňajky, obedy alebo večere. Všetko skvelo pripravené. Dal si možnosť návštevy aquaparku čo bolo výborné. Páčil sa nám sprievodný program či už v sobotu aj nedeľu. Otvorenie turnaja bolo krásne a rovnako aj jeho ukončenie. Páčilo sa nám ako hráči išli pod tribúnu. Bolo skvelé, že bol prítomný aj pán Vrba. Je to skvelý človek a tréner. Stretávam sa s ním na viacerých konferenciách v Česku a viem, že veľmi podporuje mládež, čo je výborné.  Chcem pochváliť aj rozhodcov, ktorí zvládli obrovské množstvo zápasov!!! Klobúk dole pred nimi. Zápasy boli veľmi kvalitné, mohli sme si porovnať sily s rôznymi družstvami. Chlapcom, hráčom a rodičom sa turnaj veľmi páčil, sme veľmi štastný, že sme na ňom mohli hrať. Všetci ľudia, ktorí Ti pomáhali boli veľmi ústretový a milý. Mal si super ľudí okolo seba. Najväčšou odmenou pre Vás je radosť a zážitky , ktoré ste deťom / hráčom, trénerom a rodičom týmto turnajom ponúkli.

Slovami sa ani nedá vyjadriť tak veľké poďakovanie za všetko!!!! Radosť hráčov je tá najvačšia odmena za Vašu neskutočnú prácu !!! Pozdravujem všetkých a ďakujeme!!!

S pozdravom

Viktor Miko

tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava


Ahoj Ondro,

ještě jednou děkuji za velmi povedený turnaj.Vím, kolik to stojí práce tohle uspořádat.

Klobouk dolů, ať se Vám daří.

Petr

Zbrojovka Brno


Ahoj,

Za tým SK Sigma Olomouc bychom chtěli Tobě a vlastně všem, co se na turnaji podíleli, moc poděkovat. Na lépe organizačně zvládnutém turnaji jsem ještě nebyl. Hráči, trenéři, rodiče byli nadšení.Moc děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další turnaje ve Vaší režii. Pěkný den.

Tréňa Laďa

SK Sigma Olomouc


Ondrej pozdravujem,

my za FK Inter Bratislava dakujeme, stravili sme uzasny turnaj v krasnom kraji. Nasim detom sa velmi pacilo, rovnako trenerom, naozaj bol cely turnaj uzasny. Dakujeme este raz a budeme radi, ak budeme mat zas o rok moznost na vasom turnaji hrat. Krasne pozdravy z Bratislavy.

FK Inter Bratislava


Dobrý den do ValMezu,

dlužíme Vám a Vašemu ogranizačnímu týmu obdiv a respekt!

Kluci se fotbalově porovnali s týmy, které běžně nepotkají na turnajích v Čechách. Děkujeme pořadatelům za velmi hezký a vysoce profesionálně připravený turnaj.

Celkové 12. místo je super výsledek a pro nás krásný zážitek!

Děkujeme.

Katka Straková

Vedoucí týmu - ročník 2005 | FK Mladá Boleslav


Ahoj kluci,

I po roce znovu konstatuji, že tento turnaj je absolutní špička v ČESKÉ REPUBLICE. Škoda, že organizátorům udělaly čáru přes rozpočet dva týmy, které po sobotním programu musely kvůli zdravotním potížím odjet. Ale pořadatelé z Valašského Meziříčí to zvládli opět skvěle. Celá akce byla stejně jako loni velkolepě připravená.

Ještě jednou díky za vše a přeji hodně úspěchů ve fotbalové sezóně!!

Pokud bude další ročník ValMez Cupu, budeme moc rádi, když nás znovu pozvete!!

S pozdravem

Michal Bíza

FK Hodonín, z.s.