ROBE VALMEZ CUP 2024
27 - 28. 7. 2024 Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Vlajka Černé Hory Chorvatská vlajka

27 - 28. 7. 2024
Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Rakouská vlajka Chorvatská vlajka

O turnaji

První myšlenka uspořádat turnaj takového rozsahu vznikla v říjnu 2014, kdy jsme na našem stadionu uspořádali mini turnaj 6 týmů. Jelikož ohlasy zúčastněných mužstev byly velmi pozitivní, bylo rozhodnuto, že v dalším roce uspořádáme nultý ročník velkého mezinárodního turnaje. Turnaj se uskutečnil 18 - 19.4.2015 a dle zúčastněných měl vynikající fotbalovou i organizační úroveň. Reference z nultého ročníku najdete zde. Doufáme, že tedy založíme tradici a vždy v jarních měsících se v našem městě setkají špičkové fotbalové mužstva.

Sportovní akce tohoto rozsahu by měla být výjimečnou událostí a to jak po stránce sportovní, tak i kulturně společenské. Chceme zde prezentovat naše město, klub, kraj a celé Valašsko. Po sportovní stránce by měl být přínos turnaje značný.

Jedním z důvodů proč se náš tým pouští do podobné akce, je i to, že se nám právě v ročníku 2005 sešla vynikající parta skvělých kluků fotbalistů a také rodičů. Pokud jde o rodiče, tak máme naprostou jistotu, že se do celé akce zapojí s plným nasazením a budou tvořit základ organizačního týmu.