ROBE VALMEZ CUP 2024
27 - 28. 7. 2024 Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Vlajka Černé Hory Chorvatská vlajka

27 - 28. 7. 2024
Česká vlajka Slovenská vlajka Polská vlajka Srbská vlajka Rakouská vlajka Chorvatská vlajka

Ročník 2016

Valmez Cup 2016 je za námi

Poděkování trenérům a fanouškům

O víkendu se odehrály krásné boje o kulatý nesmysl, který máme všichni tak rádi.

Doufáme, že jste strávili víkend v srdci Valašska příjemně a odnášíte si se svými týmy zejména pěkné zážitky, jak jste se za krásného počasí ještě více spřátelili nebo poznali a že pobyt u nás Vašim týmům pomohl v dalším fotbalovém i lidském růstu.

Snažili jsme se o to nejen přípravou hřišť a hracího harmonogramu, ale také organizací slavnostního nástupu, volným vstupem na bazén, tombolou, skákacími hrady, večerním programem i slavnostním ukončením za přítomnosti reprezentačního trenéra Pavla Vrby.

Děkuji Vám, trenérům, za neskutečnou podporu při kritickém nedělním ránu, kdy jsme museli kompletně překopat herní systém skupiny o 17-26.místo, když vypadly týmy Vlašimi a Zabrze díky střevním virózám. Poznal jsem spoustu trenérů-lidí, kteří nám vyšli vstříc a jen díky jejich pochopení jsme mohli zajistit hladký průběh turnaje s plánovanou dobou ukončení. Navíc provedené změny znamenaly vyšší počet odehraných minut pro týmy ze skupiny o 17-26.místo.

Děkujeme také všem fanouškům, kteří si našli cestu na náš stadion, a vytvořili hráčům skvělou atmosféru během celého turnaje.
Registrujeme také výborné ohlasy fanoušků, kteří využili možnosti sledovat turnaj díky živým přenosům.

Na webu jsou již umístěny kompletní výsledky turnaje a ještě je doplníme o fotogalerie z celého turnaje.

Celý turnaj připravoval tým obětavých rodičů a jde tudíž o amatérský počin lidí, kteří mají další zaměstnání a všechnu práci pro děti dělají ve svém volném čase, který nevěnují práci, domácnosti nebo zbylým členům rodiny :-). Za to je obdivuji a i přes chyby se jim klaním.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám u nás líbilo a co byste pro příští turnaj doporučili zlepšit.
Vaše reference rádi umístíme na naše stránky, abychom přilákali na náš turnaj další kvalitní sponzory a osobnosti a zajistili Vám nezapomenutelný pobyt v srdci Valašska.

Děkujeme.

Ondra Koňařík
ředitel turnaje

Reportáž z turnaje Regionální televize CZ

https://www.youtube.com/watch?v=Dq4keAc-cxA

Rozhovor s trenérem české fotbalové reprezentace Pavlem Vrbou

Jaké jsou ambice národního týmu na letošním mistrovství Evropy a jak byl spokojen s úrovní meziříčského turnaje VALMEZ CUP 2016 odpovídal Regionální televizi CZ Pavel Vrba.

https://www.youtube.com/watch?v=N20y4xpsi9Y